Criteriumnummers Oostends Loopcriterium

Deze gegevens zijn sorteerbaar door op de tabelkoppen te klikken.

Is de informatie volgens jou onvolledig of onjuist? Laat het ons weten via het contactformulier.

 

Nummer Naam Voornaamsorteerpictogram Gemeente Geboren
220 Dudal Marc Bredene 1961
229 Deweert Marc Oostende 1950
833 Van esbroeck Marc Beveren 1966
245 Meulemeester Marc Vlissegem 1981
276 Mombaerts Marc Oostende 1969
538 Snijders Maria Elisa Dilsen 1953
584 Wallaert Marie-Christine Oostende 1966
535 Poitier Marina Oostende 1960
197 Castagna Mario Geraardsbergen 1947
246 Deplacie Mario Bredene 1982
242 Deknudt Mario Leffinge 1977
531 Malfait Marjan blankenberge 1957
531 Malfait Marjan Blankenberge 1957
582 Vandaele Marleen Oostende 1968
625 Vermeesch Marlies Oudenburg 1988
68 Thieren Marnix Leffinge-middelkerke 1955
255 Hosten Martijn Ichtegem 1993
168 Rogier Martin Snaaskerke 1964
557 Rotsaert Martine Oostende 1967
571 Jacqueloot Martine Oostende 1972
574 Leuwers Martine koekelare 1974
580 Rotsaert Martine Oostende 1964
528 Logghe Maureen Moere 1971
807 Servranckx Maurice Oostende 1948
307 Van de Velde Michaël Gistel 1987
236 De Backer Michael Oostende 1970
503 Bousson Michou Oostende 1963
114 Surmont Miguel Bredene 1972
555 Terwagne Mireille Oostende 1975
553 Wallenbourg Murielle Oostende 1975
586 De Backer Myriam Sint-Pieters-Wolume 1985
560 Velle Nancy Gistel 1967
614 Gouwij Nancy Oostende 1969
631 Wallaert Nancy Blankenberge 1979
524 Lebluy Naomi Oostende 2006
505 Capitaine Natasha Oostende 1977
552 Wostyn Nathalie Oostende 1976
643 Flameyn Nathalie Gistel 1995
623 Gunst Nathalie Oostende 1982
829 Rau Nathalie Oostende 1989
258 Devriendt Nathan Diksmuide 1997
581 Van Houtte Nathasja Oostende 1982
578 Rammant Nel Gistel 2003
532 Nolf Nele Oudenburg 1955
603 Vanderheiden Nele Oostende 1983
257 Rau Nero Oostende 1995
212 Verkinderen Nic Gent 1964
81 Vanhaecke Nick Oostende 1985
4 Beernaerts Nicky Oostende 1982
583 Vanmaeckelberghe Niek Oostende 1985
202 Brouckaert Niels Koekelare 1987
280 Van Loo Niels Moerkerke 1999
802 Decloedt Nio Westkerke 2009
64 Ryckeboer Noël Poperinge 1956
138 Desender Noël Eernegem 1959
103 Eeckloo Olivier Bredene 1978
835 Inghelbrecht Olivier Oostende 1982
3 Bassoune Omar Oostende 1979
96 De Groote Pascal Oostende 1972
612 Bex Patricia Heule 1959
12 Cazaux Patrick Bredene 1966
23 Decoster Patrick Izegem 1960
28 Devilder Patrick Brugge-St.Andries 1962
44 Jonckheere Patrick Oostende 1955
293 Mylle Patrick Bredene 1977
267 Jonckheere Patrick Alveringem 1974
289 Depuydt Patriek Oostende 1974
287 Poublon Paul Westende 1970
89 Waeyaert Pedro Oostende 1978
512 Decloedt Peggy Oudenburg 1974
51 Liekens Peter Middelkerke 1967
90 Waeyaert Peter Oostende 1969
126 Blancke Peter Oostende 1973
148 Rau Peter Oostende 1965
170 Hamers Peter Oostende 1969
199 Geldhof Peter 1975
8 Blommaert Philip De Haan 1979
69 Timmers Philip Oudenburg 1976
117 Vandecasteele Pieter Oostende 1978
188 Neirynck Pieter Ardooie 1979
171 Hamers Preben Oostende 1998
310 Vanfrachem Presley Middelkerke 2005
169 De Schacht Raf Oostende 1958
59 Provost Rik Oostende 1963
195 Makelberge Robby Oostende 1978
35 Geelen Robert Dilsen 1949
92 Belpaeme Robert Oostende 1952
268 Cooreman Robert Zele 1957
112 Puystjens Robin Ostende 1965
163 De Jaeger Robin Oostende 1993
191 T'Jampens Roeland Oostende 1980
13 Chavatte Roger Geraardsbergen (Schendelbeke) 1948
180 Desoomer Roger Zeebrugge 1946
217 Knockaert Roland oostkamp 1961
194 Lambrecht Roland Herent 1951
24 Defruyt Ronald Zedelgem 1948
19 De Petter Ronny Wenduine 1961
47 Ketels Ronny Gistel 1965
155 Vanhaecke Ronny Oostende 1967
218 Decock Ronny Oostende 1955