Criteriumnummers Oostends Loopcriterium

Deze gegevens zijn sorteerbaar door op de tabelkoppen te klikken.

Is de informatie volgens jou onvolledig of onjuist? Laat het ons weten via het contactformulier.

 

Nummer Naamsorteerpictogram Voornaam Gemeente Geboren
384 Acke Magda Varsenare 1962
531 Ackx Stefan Brugge 1968
1312 Aernoudt Nathalie Oostende 1977
227 Ahmadi Ahmad Bredene 1981
340 Ait Baha Ou Idder Sadia Bredene 1973
177 Algoedt Dany Wingene 1962
1203 Algoet Dominique Oostende 1965
655 Allart Birger Eernegem 1983
113 Allegaert Ronny Oostende 1954
685 Allemeersch Greet Knokke 1967
498 Allonsius Chris Bredene 1952
457 Ameloot Frederik Oostende 1977
523 Amerlinck Sebastiaan Bissegem 1982
574 Amourette Ian Oostende 1957
228 Ampe Peter Oostende 1966
161 Ampe Stephan Bredene 1969
1081 Angillis Dirk Oostende 1964
611 Annicaert Robin Assebroek 1964
663 Annys Katrien Gistel 1963
152 Anthone Jurgen Oostende 1964
242 Arickx Syl Oostende 1970
824 Arnoys Gino Oostende 1959
1222 Asaert Nathalie Gent 1974
900 Asaert Kristof Oostende 1976
413 Aspeslagh Niels Oostende 1989
759 Aspeslagh Peter Oostende 1972
1512 Aspeslagh Katrien Lombardsijde 1966
1479 Audooren Pieterjan Oudenaarde 1988
484 Backaert Thijs Oostende 1986
1603 Badert Philippe Oostende 1962
680 Baekeland Jan Ichtegem 1971
802 Baert Bram Oostende 1994
302 Baeyens Michael Bredene 1974
745 Bakker Bjorn Oostende 1988
1159 Barbaix Kyle Oostende 1986
1282 Barbaix Daryl Oostende 1989
403 Barber Kris Oostende 1972
371 Barremaecker Eric Oudenburg 1947
683 Bastiaenssens Herman Ichtegem 1956
835 Bastin Sabrina Oostende 1978
1143 Batsleer Didier Snellegem 1961
1074 Bauwens Dana Blankenberge 1988
338 Bauwens Georges Oostende 1947
1447 Beckers Thomas Oostende 1983
499 Becue Willy Oostende 1938
1659 Beelen Lisette Halle 1950
524 Beernaert Pedro Oostende 1969
200 Beernaerts Virgie Oostende 1970
1674 Beernaerts Nicky Oostende 1982
1590 Beeuwsaert Dirk Heule 1944
969 Begeyn Thierry Brugge 1964
566 Behaeghe Tania Oostende 1970
983 Beirens Kristel Jabbeke 1972
1514 Beirens Inez Koksijde 1970
447 Bekaert Serge Desselgem 1960
1561 Bekaert Brigitte Oostende 1957
1018 Beke Hannes Bredene 1991
1 Belpaeme Robert Oostende 1952
1127 Bendels Cindy Nieuwpoort 1974
617 Benedictus Guy Blankenberge 1957
728 Benoot Alexander Oostende 1993
419 Bensafia Farid Oostende 1977
353 Bentein Micha Oostende 1970
1604 Bentein Quentin Oostende 1983
1086 Bernaert Ronny Oostende 1949
272 Bertels Jacques Ichtegem 1951
213 Berton Luc Oostende 1963
1405 Beschuyt Davy Nieuwpoort 1987
681 Beuckelaere Patrick Ichtegem 1965
1011 Beunnens Jan Eernegem 1980
491 Beuselinck Manu Oostende 1970
229 Beyen Benny Oostende 1986
226 Beyen Kathy Oostende 1983
729 Beyen Sean Oostende 1993
149 Biebauw Michel De Haan 1958
1005 Bienstman Jeroen Oostende 1994
306 Billiau Patrick Oostende 1960
959 Billiet Francine Gistel 1962
801 Bishenden Ashley Zuienkerke 1986
1313 Bisschop Steven Beernem 1975
1628 Blauwblomme Louis Oostende 1994
1275 Blauwet Anja Oudenburg 1974
543 Blommaert Marc Bredene 1982
547 Blommaert Philippe De Haan 1979
496 Blommaert Willy Bredene 1955
182 Blomme Christine Ichtegem 1961
259 Blomme Kurt Ichtegem 1971
1497 Blomme Lien Ichtegem 1980
1572 Blomme Amelie Aartrijke 1980
387 Bockhodt Cédric Oostende 1994
1060 Boddin Patrick Oostende 1960
688 Boehme Christiaan Knokke 1964
1200 Boels Vera Zellik 1959
1036 Boey Jens Oostende 1998
1197 Boffel Stijn Eernegem 1979
1467 Bogaert Glenn Oostende 1973
1315 Bogaert Karel Gistel 1981
356 Bogaerts Annick Oostende 1962
1417 Bolle Sabine Ichtegem 1973
1210 Bollenberg Pierre Oostende 1966