Criteriumnummers Oostends Loopcriterium

Deze gegevens zijn sorteerbaar door op de tabelkoppen te klikken.

Is de informatie volgens jou onvolledig of onjuist? Laat het ons weten via het contactformulier.

 

Nummer Naamsorteerpictogram Voornaam Gemeente Geboren
575 Maene Kelly Oostende 1992
608 Maes Valerie Oostende 1983
195 Makelberge Robby Oostende 1978
531 Malfait Marjan blankenberge 1957
210 Masselus Kurt Oostende 1972
605 Maton Siska Brugge 1957
109 Meese Laurent Brugge 1969
53 Mestdagh David Sint-Michiels 1975
110 Meulebrouck Stefaan Tielt 1959
228 Meulemeester Andy Oostende 1985
173 Michiels Johan Midelkerke 1965
576 Mignauw Bieke Oostende 1981
54 Moreels Hugo Bredene 1955
55 Muller Shawn Oostende 1996
214 Muls Jonas Ichtegem 1994
56 Muyle Hubert Brugge 1950
143 Muylle Levi Oostende 1993
188 Neirynck Pieter Ardooie 1979
532 Nolf Nele Oudenburg 1955
144 Nuytten Lode Oostende 1968
577 Nuytten Alixe Oostende 2006
57 Olivier Johan Koekelare 1968
556 Ongenae Lieve Oostende 1968
817 Opstaele Geoffrey Oostende 1981
145 Paque Hans Nieuwpoort 1963
111 Passchyn Maarten Oostende 1982
824 Pattyn Ingrid Oostende 1970
806 Peeters Alex Oostende 2005
221 Pertz Werner Oostende 1972
533 Pierloot Sonja Oostende 1968
534 Plasschaert Lise Oostende 1987
535 Poitier Marina Oostende 1960
604 Pollentier Shana Oostende 1996
606 Pollentier Jelena Oostende 1997
58 Poorteman Kristof Oostende 1978
200 Praet Jean-Paul Denderleeuw 1955
59 Provost Rik Oostende 1963
60 Puystjens Gino Lombardsijde 1962
112 Puystjens Robin Ostende 1965
61 Pylyser Sean Oostende 1990
62 Quaegebeur Jochen Zevekote 2001
589 Quartier Jaimie Oostende 1977
146 Rammant Johan Gistel 1971
147 Rammant Stan Gistel 2001
578 Rammant Nel Gistel 2003
148 Rau Peter Oostende 1965
536 Rau V Oostende 1975
595 Reunbrouck Bo Oostende 1983
600 Reynaert Eva Oostende 1980
215 Riordan Daniel Oostende 1974
168 Rogier Martin Snaaskerke 1964
113 Rogiers Luc Zedelgem 1961
63 Rommel Joost Nieuwpoort 1961
579 Rosseel Juanita Oudenburg 1981
557 Rotsaert Martine Oostende 1967
580 Rotsaert Martine Oostende 1964
203 Rotsaert Luc Oostende 1971
64 Ryckeboer Noël Poperinge 1956
821 Sandra Jarne Oostende 2010
537 Schockaert Katrien Oostende 1961
807 Servranckx Maurice Oostende 1948
65 Seys Bart Bredene 1984
66 Seys Luc Nevele 1957
538 Snijders Maria Elisa Dilsen 1953
174 Spegelaere Eric bredene 1969
539 Steen Katrien Gistel 1973
149 Stieperaere Davy Wevelgem 1985
540 Strubbe Fabienne Oudenburg 1967
198 Strubbe Kristof oudenburg 1983
596 Strubbe Cindy Middelkerke 1979
611 Strumane Sarah 1974
114 Surmont Miguel Bredene 1972
177 Synaeve Wim Bredene 1976
191 T'Jampens Roeland Oostende 1980
115 Tackx Koen Oostende 1969
558 Tase Julia Oostende 1968
67 Taveirne Tom Koekelare 1978
822 Taveirne Tiemen Koekelare 2005
150 Templeton Joeri Bredene 1979
555 Terwagne Mireille Oostende 1975
151 Thibout Jean-Marc Oostende 1958
68 Thieren Marnix Leffinge-middelkerke 1955
178 Tilleman Bruno Blankenberge 1969
541 Timmerman Sandra Oostende 1969
69 Timmers Philip Oudenburg 1976
542 Tuttens Sophie Meulebeke 1972
808 Tuyteleers Koen Kruishoutem 1965
152 Tyteca Walter Oostende 1957
204 Tyvaert Wim Koekelare 1965
70 Uyttenhove Hans Koekelare 1975
71 Valentin Lander Oostende 1987
72 Van Acker Jean-Paul Sint-Michiels 1958
812 Van Baelenberghe Claire Snaaskerke 1975
209 Van Belleghem Wim Ichtegem 1978
74 Van d'huynslager Gino Staden 1974
546 Van d'huynslager Emma Staden 2003
543 Van de Velde Wendy Kruishoutem 1976
206 Van de Woestijne Firmin Watervliet 1946
73 Van den haute Tuur Lede 1953
544 Van der Cruyssen Kerlijn Oostende 1983