Criteriumnummers Oostends Loopcriterium

Deze gegevens zijn sorteerbaar door op de tabelkoppen te klikken.

Is de informatie volgens jou onvolledig of onjuist? Laat het ons weten via het contactformulier.

 

Nummersorteerpictogram Naam Voornaam Gemeente Geboren
1 Ameloot Frederik Veldegem 1977
2 Barber Kris Oostende 1972
3 Bassoune Omar Oostende 1979
4 Beernaerts Nicky Oostende 1982
5 Beeuwsaert Dirk Heule 1944
6 Blauwblomme Louis Oostende 1994
7 Blommaert Marc De Haan 1982
8 Blommaert Philip De Haan 1979
9 Brissinck Daniel Oostende 1953
10 Brouckaert Dimitri Gistel 1981
11 Brunclair Frans Oostende 1953
12 Cazaux Patrick Bredene 1966
13 Chavatte Roger Geraardsbergen (Schendelbeke) 1948
14 Coussement Wim Woumen 1970
15 De Brauwer Willy Zandvoorde 1962
16 De Ketelaere Luc Gistel 1962
17 De Laere Fran Oostende 1944
18 De Muelenaere Jeroom Oostende 1981
19 De Petter Ronny Wenduine 1961
20 De Volder Filip Middelkerke 1969
21 Decat Jan Adinkerke 1976
22 Decloedt Steve Westkerke 1978
23 Decoster Patrick Izegem 1960
24 Defruyt Ronald Zedelgem 1948
25 Dekeyser Brecht Oostende 1982
26 Delcour Eddy Oostende 1945
27 Depoorter Wim Handzame 1972
28 Devilder Patrick Brugge-St.Andries 1962
29 Devinck Benjamin Oostende 1981
30 Devriendt Johan Oudenburg 1963
31 Dhaeze Alexis Audergem 1947
32 Dumon Gino Oudenburg 1976
33 Dupon Thomas Oostende 1985
34 Fischer Benny Oostende 1983
35 Geelen Robert Dilsen 1949
36 Geerts Alain Impe 1969
37 Geldhof Johnny De Panne 1945
38 Grootaerd Hans Eernegem 1969
39 Janssen Alfred Oostende 1966
40 Janssen Wouter Oostende 1999
41 Janssen Jan Veurne 1970
42 Janssen Ivan Oostende 1951
43 Janssens Andy Zevekote 1975
44 Jonckheere Patrick Oostende 1955
45 Ketels Daniel Oostende 1949
46 Ketels Jens Gistel 1991
47 Ketels Ronny Gistel 1965
48 Knockaert Dirk Oudenburg 1944
49 Lebluy Cliff Oostende 1984
50 Lefevere Willy Oostende 1949
51 Liekens Peter Middelkerke 1967
52 Lycke Stijn Brugge 1978
53 Mestdagh David Sint-Michiels 1975
54 Moreels Hugo Bredene 1955
55 Muller Shawn Oostende 1996
56 Muyle Hubert Brugge 1950
57 Olivier Johan Koekelare 1968
58 Poorteman Kristof Oostende 1978
59 Provost Rik Oostende 1963
60 Puystjens Gino Lombardsijde 1962
61 Pylyser Sean Oostende 1990
62 Quaegebeur Jochen Zevekote 2001
63 Rommel Joost Nieuwpoort 1961
64 Ryckeboer Noël Poperinge 1956
65 Seys Bart Bredene 1984
66 Seys Luc Nevele 1957
67 Taveirne Tom Koekelare 1978
68 Thieren Marnix Leffinge-middelkerke 1955
69 Timmers Philip Oudenburg 1976
70 Uyttenhove Hans Koekelare 1975
71 Valentin Lander Oostende 1987
72 Van Acker Jean-Paul Sint-Michiels 1958
73 Van den haute Tuur Lede 1953
74 Van d'huynslager Gino Staden 1974
75 Van Driessche Luc Oostende 1964
76 Van Langenhove Guido Bambrugge 1954
77 Van Moortel Kevin Oostende 1978
78 Van Wingene Dennie Oostende 1989
79 Vandecasteele Frederik Oostende 1976
80 Vandenberghe Dirk Oudenburg 1964
81 Vanhaecke Nick Oostende 1985
82 Vanhecke Klaas Oostende 1978
83 Velle Christiaan Bredene 1972
84 Velle Lorenzo Gistel 1974
85 Ver Eecke Stefaan Tielt 1958
86 Verdonck Hannes Oostende 1989
87 Verdoodt Kristof Affligem 1980
88 Verhaeghe Kris Veldegem 1972
89 Waeyaert Pedro Oostende 1978
90 Waeyaert Peter Oostende 1969
91 Westerlinck Stefaan Kortrijk 1978
92 Belpaeme Robert Oostende 1952
93 Bruylandt Jean Jacques Geraardsbergen 1956
94 Coucke Francis Izenberge 1967
95 David Danny Koekelare 1955
96 De Groote Pascal Oostende 1972
97 De Wael Christophe Erembodegem 1975
98 Decaestecker Luc Diksmuide 1955
99 Deceuninck Tonny Oostende 1985
100 Decorte Kevin Oostkamp 1983