Criteriumnummers Oostends Loopcriterium

Deze gegevens zijn sorteerbaar door op de tabelkoppen te klikken.

Is de informatie volgens jou onvolledig of onjuist? Laat het ons weten via het contactformulier.

 

Nummer Naamsorteerpictogram Voornaam Gemeente Geboren
541 Timmerman Sandra Oostende 1969
178 Tilleman Bruno Blankenberge 1969
68 Thieren Marnix Leffinge-middelkerke 1955
151 Thibout Jean-Marc Oostende 1958
555 Terwagne Mireille Oostende 1975
150 Templeton Joeri Bredene 1979
67 Taveirne Tom Koekelare 1978
822 Taveirne Tiemen Koekelare 2005
558 Tase Julia Oostende 1968
626 Taillaert Hannelie Oostende 1991
115 Tackx Koen Oostende 1969
191 T'Jampens Roeland Oostende 1980
177 Synaeve Wim Bredene 1976
114 Surmont Miguel Bredene 1972
611 Strumane Sarah 1974
540 Strubbe Fabienne Oudenburg 1967
596 Strubbe Cindy Middelkerke 1979
198 Strubbe Kristof oudenburg 1983
251 Strubbe Thomas Gistel 1985
149 Stieperaere Davy Wevelgem 1985
539 Steen Katrien Gistel 1973
174 Spegelaere Eric bredene 1969
278 Soenens Wiebe Oostende 1998
538 Snijders Maria Elisa Dilsen 1953
65 Seys Bart Bredene 1984
66 Seys Luc Nevele 1957
807 Servranckx Maurice Oostende 1948
234 Schuyesmans Luc Oostende 1964
231 Schoolmeester Jan Oostende 1954
537 Schockaert Katrien Oostende 1961
616 Schacht Hilde Oostende 1974
821 Sandra Jarne Oostende 2010
621 Samaey Sabrina De Haan 1982
64 Ryckeboer Noël Poperinge 1956
557 Rotsaert Martine Oostende 1967
580 Rotsaert Martine Oostende 1964
203 Rotsaert Luc Oostende 1971
628 Rotsaert Saskia Oostende 1973
579 Rosseel Juanita Oudenburg 1981
63 Rommel Joost Nieuwpoort 1961
113 Rogiers Luc Zedelgem 1961
168 Rogier Martin Snaaskerke 1964
215 Riordan Daniel Oostende 1974
600 Reynaert Eva Oostende 1980
595 Reunbrouck Bo Oostende 1983
148 Rau Peter Oostende 1965
536 Rau V Oostende 1975
257 Rau Nero Oostende 1995
829 Rau Nathalie Oostende 1989
146 Rammant Johan Gistel 1971
147 Rammant Stan Gistel 2001
578 Rammant Nel Gistel 2003
589 Quartier Jaimie Oostende 1977
264 Quartier Luca Oostende 2002
62 Quaegebeur Jochen Zevekote 2001
61 Pylyser Sean Oostende 1990
60 Puystjens Gino Lombardsijde 1962
112 Puystjens Robin Ostende 1965
59 Provost Rik Oostende 1963
262 Provost Kevin Oostende 1982
613 Provoost Greta Oostende 1963
200 Praet Jean-Paul Denderleeuw 1955
58 Poorteman Kristof Oostende 1978
604 Pollentier Shana Oostende 1996
606 Pollentier Jelena Oostende 1997
535 Poitier Marina Oostende 1960
275 Poelman David Oostende 1983
618 Pluij Tamara Oostende 1978
534 Plasschaert Lise Oostende 1987
239 Planckaert Greg Oostende 1975
533 Pierloot Sonja Oostende 1968
221 Pertz Werner Oostende 1972
806 Peeters Alex Oostende 2005
824 Pattyn Ingrid Oostende 1970
111 Passchyn Maarten Oostende 1982
145 Paque Hans Nieuwpoort 1963
238 Paelman Christophe Bredene 1972
817 Opstaele Geoffrey Oostende 1981
556 Ongenae Lieve Oostende 1968
57 Olivier Johan Koekelare 1968
144 Nuytten Lode Oostende 1968
577 Nuytten Alixe Oostende 2006
827 Nuytten Alixe Oostende 2006
632 Nuytten Amelie Oostende 2003
532 Nolf Nele Oudenburg 1955
188 Neirynck Pieter Ardooie 1979
143 Muylle Levi Oostende 1993
56 Muyle Hubert Brugge 1950
214 Muls Jonas Ichtegem 1994
55 Muller Shawn Oostende 1996
54 Moreels Hugo Bredene 1955
276 Mombaerts Marc Oostende 1969
576 Mignauw Bieke Oostende 1981
173 Michiels Johan Midelkerke 1965
830 Meyers Lynsey Oostende 1990
228 Meulemeester Andy Oostende 1985
245 Meulemeester Marc Vlissegem 1981
110 Meulebrouck Stefaan Tielt 1959
53 Mestdagh David Sint-Michiels 1975
247 Meirlaen Sam Oostende 1983