Criteriumnummers Oostends Loopcriterium

Deze gegevens zijn sorteerbaar door op de tabelkoppen te klikken.

Is de informatie volgens jou onvolledig of onjuist? Laat het ons weten via het contactformulier.

 

Nummer Naam Voornaam Gemeentesorteerpictogram Geboren
587 Flameyn Cindy Gistel 1997
813 Velle Walter Gistel 1946
597 Billiet Francine Gistel 1962
211 Vanhee Yordi Gistel 1993
251 Strubbe Thomas Gistel 1985
27 Depoorter Wim Handzame 1972
124 Vijverman Franky Heldergem 1971
129 Bruyndonckx Louis Hemiksem 1944
194 Lambrecht Roland Herent 1951
5 Beeuwsaert Dirk Heule 1944
612 Bex Patricia Heule 1959
105 Illegems Francois Hingene - Bornem 1947
104 Gadeyne Kevin Ichtegem 1986
136 Depoorter Dimitri Ichtegem 1976
166 Baekeland Jan Ichtegem 1971
561 Blomme Lien Ichtegem 1980
814 Depoorter Boue Ichtegem 2008
815 Depoorter Karsten Ichtegem 2005
214 Muls Jonas Ichtegem 1994
209 Van Belleghem Wim Ichtegem 1978
619 Crombez Cindy Ichtegem 1978
255 Hosten Martijn Ichtegem 1993
269 Hosten Tibo Ichtegem 2000
36 Geerts Alain Impe 1969
23 Decoster Patrick Izegem 1960
94 Coucke Francis Izenberge 1967
548 Vereecke Tamara Jabbeke 1970
828 Willems Maggy Jabbeke 1973
235 Vanneste Stefaan Jabbeke 1967
57 Olivier Johan Koekelare 1968
67 Taveirne Tom Koekelare 1978
70 Uyttenhove Hans Koekelare 1975
95 David Danny Koekelare 1955
120 Vanheule Marc Koekelare 1972
502 Beyen Kathy Koekelare 1983
574 Leuwers Martine koekelare 1974
822 Taveirne Tiemen Koekelare 2005
202 Brouckaert Niels Koekelare 1987
204 Tyvaert Wim Koekelare 1965
248 Faict Jeffrey Koekelare 1984
250 Dobbelaere Steven Koksijde 1985
91 Westerlinck Stefaan Kortrijk 1978
543 Van de Velde Wendy Kruishoutem 1976
808 Tuyteleers Koen Kruishoutem 1965
73 Van den haute Tuur Lede 1953
242 Deknudt Mario Leffinge 1977
68 Thieren Marnix Leffinge-middelkerke 1955
629 Cocquyt Bo Lochristi 1990
60 Puystjens Gino Lombardsijde 1962
132 De Groote Jurgen Lombardsijde 1970
137 Deramoudt Marc Lombardsijde 1955
500 Aspeslagh Katrien Lombardsijde 1966
193 Deramoudt Johan Lombardsijde 1970
272 Verpoorte Bjorn Lombardsijde 1981
542 Tuttens Sophie Meulebeke 1972
20 De Volder Filip Middelkerke 1969
51 Liekens Peter Middelkerke 1967
139 Goes Dirk Middelkerke 1965
596 Strubbe Cindy Middelkerke 1979
173 Michiels Johan Midelkerke 1965
528 Logghe Maureen Moere 1971
280 Van Loo Niels Moerkerke 1999
66 Seys Luc Nevele 1957
63 Rommel Joost Nieuwpoort 1961
145 Paque Hans Nieuwpoort 1963
183 Eeckhaut Gunther Nieuwpoort 1967
2 Barber Kris Oostende 1972
265 Boterberg Jan Oostende 1986
3 Bassoune Omar Oostende 1979
4 Beernaerts Nicky Oostende 1982
6 Blauwblomme Louis Oostende 1994
9 Brissinck Daniel Oostende 1953
11 Brunclair Frans Oostende 1953
17 De Laere Fran Oostende 1944
18 De Muelenaere Jeroom Oostende 1981
25 Dekeyser Brecht Oostende 1982
26 Delcour Eddy Oostende 1945
29 Devinck Benjamin Oostende 1981
33 Dupon Thomas Oostende 1985
34 Fischer Benny Oostende 1983
39 Janssen Alfred Oostende 1966
40 Janssen Wouter Oostende 1999
42 Janssen Ivan Oostende 1951
44 Jonckheere Patrick Oostende 1955
45 Ketels Daniel Oostende 1949
49 Lebluy Cliff Oostende 1984
50 Lefevere Willy Oostende 1949
55 Muller Shawn Oostende 1996
58 Poorteman Kristof Oostende 1978
59 Provost Rik Oostende 1963
61 Pylyser Sean Oostende 1990
71 Valentin Lander Oostende 1987
75 Van Driessche Luc Oostende 1964
77 Van Moortel Kevin Oostende 1978
78 Van Wingene Dennie Oostende 1989
79 Vandecasteele Frederik Oostende 1976
81 Vanhaecke Nick Oostende 1985
82 Vanhecke Klaas Oostende 1978
86 Verdonck Hannes Oostende 1989
89 Waeyaert Pedro Oostende 1978