Criteriumnummers Oostends Loopcriterium

Deze gegevens zijn sorteerbaar door op de tabelkoppen te klikken.

Is de informatie volgens jou onvolledig of onjuist? Laat het ons weten via het contactformulier.

 

Nummer Naam Voornaam Gemeentesorteerpictogram Geboren
166 De Buf Glenn 1964
172 Coopman Dominique 1980
199 Geldhof Peter 1975
590 Desanghere Ina 1964
610 Desy Tanja 1970
611 Strumane Sarah 1974
122 Vanmullem Christoph Aartrijke 1979
21 Decat Jan Adinkerke 1976
87 Verdoodt Kristof Affligem 1980
188 Neirynck Pieter Ardooie 1979
31 Dhaeze Alexis Audergem 1947
76 Van Langenhove Guido Bambrugge 1954
801 De Bruycker Eugeen Bekegem 1950
178 Tilleman Bruno Blankenberge 1969
531 Malfait Marjan blankenberge 1957
594 Janssoone Sandra Blankenberge 1971
12 Cazaux Patrick Bredene 1966
54 Moreels Hugo Bredene 1955
65 Seys Bart Bredene 1984
83 Velle Christiaan Bredene 1972
102 Desmet Eric Bredene 1952
103 Eeckloo Olivier Bredene 1978
114 Surmont Miguel Bredene 1972
131 De Cloedt Steve Bredene 1972
133 Debacker Curd Bredene 1972
141 Jonckheere Tony Bredene 1986
150 Templeton Joeri Bredene 1979
165 Gabriels Thierry Bredene 1974
174 Spegelaere Eric bredene 1969
177 Synaeve Wim Bredene 1976
809 Verbiest Katia Bredene 1975
182 Vrancken Jean Bredene 1961
207 Van Driessche Bart Bredene 1979
219 Dudal Angelo Bredene 1991
220 Dudal Marc Bredene 1961
227 Lestabel Maarten Bredene 1983
588 Creminger Inge Bredene 1989
591 Demuynck Annelies Bredene 1982
592 Vanthournout Sigrid Bredene 1972
825 De Cloedt Kyano Bredene 2006
52 Lycke Stijn Brugge 1978
56 Muyle Hubert Brugge 1950
109 Meese Laurent Brugge 1969
176 Vandamme Daniel Brugge 1954
605 Maton Siska Brugge 1957
28 Devilder Patrick Brugge-St.Andries 1962
7 Blommaert Marc De Haan 1982
8 Blommaert Philip De Haan 1979
507 Crefcoeur Brigitte De Haan 1961
37 Geldhof Johnny De Panne 1945
200 Praet Jean-Paul Denderleeuw 1955
142 Leyzen Dennis Deurne 1973
98 Decaestecker Luc Diksmuide 1955
101 Deferme Bart Diksmuide 1980
127 Broucke Steven Diksmuide 1985
223 Deraedt Hein Diksmuide 1975
35 Geelen Robert Dilsen 1949
538 Snijders Maria Elisa Dilsen 1953
38 Grootaerd Hans Eernegem 1969
138 Desender Noël Eernegem 1959
158 Vantyghem Vincent Eernegem 1972
213 Claus Lieven Eernegem 1972
97 De Wael Christophe Erembodegem 1975
123 Verbanck Thijs Gent 1993
212 Verkinderen Nic Gent 1964
93 Bruylandt Jean Jacques Geraardsbergen 1956
197 Castagna Mario Geraardsbergen 1947
13 Chavatte Roger Geraardsbergen (Schendelbeke) 1948
116 Vandamme Jean-Marie Gijzenzele 1958
10 Brouckaert Dimitri Gistel 1981
16 De Ketelaere Luc Gistel 1962
46 Ketels Jens Gistel 1991
47 Ketels Ronny Gistel 1965
84 Velle Lorenzo Gistel 1974
146 Rammant Johan Gistel 1971
147 Rammant Stan Gistel 2001
162 Watthy Johan Gistel 1967
511 Declerck Christine Gistel 1951
519 Hertveldt Heidi Gistel 1975
521 Jaecques Hilde Gistel 1970
539 Steen Katrien Gistel 1973
560 Velle Nancy Gistel 1967
578 Rammant Nel Gistel 2003
587 Flameyn Cindy Gistel 1997
813 Velle Walter Gistel 1946
211 Vanhee Yordi Gistel 1993
597 Billiet Francine Gistel 1962
27 Depoorter Wim Handzame 1972
124 Vijverman Franky Heldergem 1971
129 Bruyndonckx Louis Hemiksem 1944
194 Lambrecht Roland Herent 1951
5 Beeuwsaert Dirk Heule 1944
105 Illegems Francois Hingene - Bornem 1947
104 Gadeyne Kevin Ichtegem 1986
136 Depoorter Dimitri Ichtegem 1976
166 Baekeland Jan Ichtegem 1971
561 Blomme Lien Ichtegem 1980
814 Depoorter Boue Ichtegem 2008
815 Depoorter Karsten Ichtegem 2005
209 Van Belleghem Wim Ichtegem 1978