Criteriumnummers Oostends Loopcriterium

Deze gegevens zijn sorteerbaar door op de tabelkoppen te klikken.

Is de informatie volgens jou onvolledig of onjuist? Laat het ons weten via het contactformulier.

 

Nummer Naam Voornaam Gemeente Geborensorteerpictogram
108 Luypaert Dirk Oostende 1964
159 Vermeulen Gino Oostende 1964
168 Rogier Martin Snaaskerke 1964
522 Janssens Conny Oostende 1964
580 Rotsaert Martine Oostende 1964
166 De Buf Glenn 1964
590 Desanghere Ina 1964
212 Verkinderen Nic Gent 1964
208 Anthone Jurgen Oostende 1964
234 Schuyesmans Luc Oostende 1964
273 Dejaegher Johan Zedelgem 1964
47 Ketels Ronny Gistel 1965
112 Puystjens Robin Ostende 1965
125 De Cleer Vincent Varsenare 1965
139 Goes Dirk Middelkerke 1965
148 Rau Peter Oostende 1965
173 Michiels Johan Midelkerke 1965
568 Deschuytter Betsy Oostende 1965
569 Devriendt Lili Oostende 1965
572 Knockaert Georgette Oostkamp 1965
808 Tuyteleers Koen Kruishoutem 1965
204 Tyvaert Wim Koekelare 1965
12 Cazaux Patrick Bredene 1966
39 Janssen Alfred Oostende 1966
500 Aspeslagh Katrien Lombardsijde 1966
526 Levecke Sophie Oostende 1966
584 Wallaert Marie-Christine Oostende 1966
823 Brackx Jürgen Oostende 1966
51 Liekens Peter Middelkerke 1967
94 Coucke Francis Izenberge 1967
155 Vanhaecke Ronny Oostende 1967
162 Watthy Johan Gistel 1967
540 Strubbe Fabienne Oudenburg 1967
557 Rotsaert Martine Oostende 1967
560 Velle Nancy Gistel 1967
183 Eeckhaut Gunther Nieuwpoort 1967
235 Vanneste Stefaan Jabbeke 1967
57 Olivier Johan Koekelare 1968
144 Nuytten Lode Oostende 1968
153 Van Pee Johan Westende 1968
161 Viaene Christ Veurne 1968
529 Macken Lieve Oostende 1968
533 Pierloot Sonja Oostende 1968
556 Ongenae Lieve Oostende 1968
558 Tase Julia Oostende 1968
582 Vandaele Marleen Oostende 1968
20 De Volder Filip Middelkerke 1969
36 Geerts Alain Impe 1969
38 Grootaerd Hans Eernegem 1969
90 Waeyaert Peter Oostende 1969
109 Meese Laurent Brugge 1969
115 Tackx Koen Oostende 1969
128 Brulez Bart Oostende 1969
170 Hamers Peter Oostende 1969
174 Spegelaere Eric bredene 1969
178 Tilleman Bruno Blankenberge 1969
523 Larrang Sandra Oostende 1969
530 Maddens Fien Zandvoorde 1969
541 Timmerman Sandra Oostende 1969
614 Gouwij Nancy Oostende 1969
276 Mombaerts Marc Oostende 1969
14 Coussement Wim Woumen 1970
41 Janssen Jan Veurne 1970
132 De Groote Jurgen Lombardsijde 1970
521 Jaecques Hilde Gistel 1970
548 Vereecke Tamara Jabbeke 1970
565 Deleu Claudine Oostende 1970
610 Desy Tanja 1970
824 Pattyn Ingrid Oostende 1970
609 Brouckmeersch Caroline Oostende 1970
593 Warmoes Tania Oostende 1970
224 De Loof Lieven Oostende 1970
193 Deramoudt Johan Lombardsijde 1970
236 De Backer Michael Oostende 1970
124 Vijverman Franky Heldergem 1971
146 Rammant Johan Gistel 1971
166 Baekeland Jan Ichtegem 1971
167 Denolf Kurt Oostende 1971
528 Logghe Maureen Moere 1971
594 Janssoone Sandra Blankenberge 1971
203 Rotsaert Luc Oostende 1971
237 Vanhecke Steve Oostende 1971
2 Barber Kris Oostende 1972
27 Depoorter Wim Handzame 1972
83 Velle Christiaan Bredene 1972
88 Verhaeghe Kris Veldegem 1972
96 De Groote Pascal Oostende 1972
114 Surmont Miguel Bredene 1972
120 Vanheule Marc Koekelare 1972
131 De Cloedt Steve Bredene 1972
133 Debacker Curd Bredene 1972
158 Vantyghem Vincent Eernegem 1972
542 Tuttens Sophie Meulebeke 1972
551 Vlerick Karen Oostende 1972
571 Jacqueloot Martine Oostende 1972
573 Leuwers Carine Reninge 1972
592 Vanthournout Sigrid Bredene 1972
213 Claus Lieven Eernegem 1972
221 Pertz Werner Oostende 1972
210 Masselus Kurt Oostende 1972