Criteriumnummers Oostends Loopcriterium

Deze gegevens zijn sorteerbaar door op de tabelkoppen te klikken.

Is de informatie volgens jou onvolledig of onjuist? Laat het ons weten via het contactformulier.

 

Nummer Naam Voornaam Gemeente Geborensorteerpictogram
5 Beeuwsaert Dirk Heule 1944
17 De Laere Fran Oostende 1944
48 Knockaert Dirk Oudenburg 1944
129 Bruyndonckx Louis Hemiksem 1944
26 Delcour Eddy Oostende 1945
37 Geldhof Johnny De Panne 1945
813 Velle Walter Gistel 1946
180 Desoomer Roger Zeebrugge 1946
192 Demaegdt Georges Oostende 1946
206 Van de Woestijne Firmin Watervliet 1946
31 Dhaeze Alexis Audergem 1947
105 Illegems Francois Hingene - Bornem 1947
197 Castagna Mario Geraardsbergen 1947
13 Chavatte Roger Geraardsbergen (Schendelbeke) 1948
24 Defruyt Ronald Zedelgem 1948
807 Servranckx Maurice Oostende 1948
35 Geelen Robert Dilsen 1949
45 Ketels Daniel Oostende 1949
50 Lefevere Willy Oostende 1949
559 Depuydt Bernadette Oostende 1949
564 De Nys Viviane Oostende 1949
56 Muyle Hubert Brugge 1950
160 Verschelde Luc Waregem 1950
801 De Bruycker Eugeen Bekegem 1950
229 Deweert Marc Oostende 1950
42 Janssen Ivan Oostende 1951
511 Declerck Christine Gistel 1951
194 Lambrecht Roland Herent 1951
92 Belpaeme Robert Oostende 1952
102 Desmet Eric Bredene 1952
816 Geselle Freddy Oostende 1952
9 Brissinck Daniel Oostende 1953
11 Brunclair Frans Oostende 1953
73 Van den haute Tuur Lede 1953
506 Coenen Jeannine Ravels 1953
516 Deseyne Rosa Zwevezlele 1953
538 Snijders Maria Elisa Dilsen 1953
76 Van Langenhove Guido Bambrugge 1954
176 Vandamme Daniel Brugge 1954
44 Jonckheere Patrick Oostende 1955
54 Moreels Hugo Bredene 1955
68 Thieren Marnix Leffinge-middelkerke 1955
95 David Danny Koekelare 1955
98 Decaestecker Luc Diksmuide 1955
137 Deramoudt Marc Lombardsijde 1955
532 Nolf Nele Oudenburg 1955
200 Praet Jean-Paul Denderleeuw 1955
218 Decock Ronny Oostende 1955
64 Ryckeboer Noël Poperinge 1956
93 Bruylandt Jean Jacques Geraardsbergen 1956
107 Lootens Jozef Oostende 1956
585 Vandamme Linda Oostende 1956
66 Seys Luc Nevele 1957
152 Tyteca Walter Oostende 1957
531 Malfait Marjan blankenberge 1957
605 Maton Siska Brugge 1957
72 Van Acker Jean-Paul Sint-Michiels 1958
85 Ver Eecke Stefaan Tielt 1958
116 Vandamme Jean-Marie Gijzenzele 1958
121 Vanhulst Christian Oostende 1958
135 Declerck Franky Oostende 1958
151 Thibout Jean-Marc Oostende 1958
169 De Schacht Raf Oostende 1958
110 Meulebrouck Stefaan Tielt 1959
118 Vandenberghe Hugo Varsenare 1959
138 Desender Noël Eernegem 1959
23 Decoster Patrick Izegem 1960
130 Deruddere Geert Wevelgem 1960
535 Poitier Marina Oostende 1960
184 Burke Gerard Oostende 1960
19 De Petter Ronny Wenduine 1961
63 Rommel Joost Nieuwpoort 1961
113 Rogiers Luc Zedelgem 1961
164 Vandendriessche Jacob Oostende 1961
507 Crefcoeur Brigitte De Haan 1961
537 Schockaert Katrien Oostende 1961
182 Vrancken Jean Bredene 1961
217 Knockaert Roland oostkamp 1961
220 Dudal Marc Bredene 1961
230 Derijnck Frank Oostende 1961
15 De Brauwer Willy Zandvoorde 1962
16 De Ketelaere Luc Gistel 1962
28 Devilder Patrick Brugge-St.Andries 1962
60 Puystjens Gino Lombardsijde 1962
201 Vansteenkiste Koen Oostende 1962
597 Billiet Francine Gistel 1962
30 Devriendt Johan Oudenburg 1963
59 Provost Rik Oostende 1963
145 Paque Hans Nieuwpoort 1963
503 Bousson Michou Oostende 1963
527 Leyre Erna Oostende 1963
185 Depoorter Dirk Oostende 1963
75 Van Driessche Luc Oostende 1964
80 Vandenberghe Dirk Oudenburg 1964
108 Luypaert Dirk Oostende 1964
159 Vermeulen Gino Oostende 1964
168 Rogier Martin Snaaskerke 1964
522 Janssens Conny Oostende 1964
580 Rotsaert Martine Oostende 1964
208 Anthone Jurgen Oostende 1964