Criteriumnummers Oostends Loopcriterium

Deze gegevens zijn sorteerbaar door op de tabelkoppen te klikken.

Is de informatie volgens jou onvolledig of onjuist? Laat het ons weten via het contactformulier.

 

Nummer Naamsorteerpictogram Voornaam Gemeente Geboren
1 Ameloot Frederik Veldegem 1977
208 Anthone Jurgen Oostende 1964
500 Aspeslagh Katrien Lombardsijde 1966
216 Aspeslagh Sven Oostende 1987
166 Baekeland Jan Ichtegem 1971
205 Bakeroot Frederic Oostende 1977
2 Barber Kris Oostende 1972
3 Bassoune Omar Oostende 1979
4 Beernaerts Nicky Oostende 1982
5 Beeuwsaert Dirk Heule 1944
92 Belpaeme Robert Oostende 1952
501 Berkein Valerie Oostende 1981
502 Beyen Kathy Koekelare 1983
597 Billiet Francine Gistel 1962
126 Blancke Peter Oostende 1973
6 Blauwblomme Louis Oostende 1994
7 Blommaert Marc De Haan 1982
8 Blommaert Philip De Haan 1979
561 Blomme Lien Ichtegem 1980
190 Bogaert Klaas Oostende 1979
503 Bousson Michou Oostende 1963
823 Brackx Jürgen Oostende 1966
9 Brissinck Daniel Oostende 1953
10 Brouckaert Dimitri Gistel 1981
202 Brouckaert Niels Koekelare 1987
127 Broucke Steven Diksmuide 1985
609 Brouckmeersch Caroline Oostende 1970
128 Brulez Bart Oostende 1969
11 Brunclair Frans Oostende 1953
93 Bruylandt Jean Jacques Geraardsbergen 1956
129 Bruyndonckx Louis Hemiksem 1944
184 Burke Gerard Oostende 1960
504 Capitaine Tamara Oostende 1981
505 Capitaine Natasha Oostende 1977
666 Cappelle Wendy Oostende 1977
562 Cappon Liesbeth Torhout 1978
563 Caria Laura Oostende 1991
197 Castagna Mario Geraardsbergen 1947
12 Cazaux Patrick Bredene 1966
13 Chavatte Roger Geraardsbergen (Schendelbeke) 1948
213 Claus Lieven Eernegem 1972
599 Clicteur Fatima Oostende 1987
506 Coenen Jeannine Ravels 1953
172 Coopman Dominique 1980
800 Cornille Griet Oostende 1978
601 Cornille Griet Oostende 1978
94 Coucke Francis Izenberge 1967
14 Coussement Wim Woumen 1970
507 Crefcoeur Brigitte De Haan 1961
588 Creminger Inge Bredene 1989
508 Crochart Angie Oostende 1975
810 Cuffez Yrjo Oostende 2007
811 Cuffez Ilke Oostende 2007
509 D'hont Cindy Oostende 1973
95 David Danny Koekelare 1955
586 De Backer Myriam Sint-Pieters-Wolume 1985
15 De Brauwer Willy Zandvoorde 1962
801 De Bruycker Eugeen Bekegem 1950
166 De Buf Glenn 1964
125 De Cleer Vincent Varsenare 1965
131 De Cloedt Steve Bredene 1972
825 De Cloedt Kyano Bredene 2006
96 De Groote Pascal Oostende 1972
132 De Groote Jurgen Lombardsijde 1970
163 De Jaeger Robin Oostende 1993
16 De Ketelaere Luc Gistel 1962
17 De Laere Fran Oostende 1944
510 De Langhe Sandy Oostende 1976
224 De Loof Lieven Oostende 1970
18 De Muelenaere Jeroom Oostende 1981
179 De Muynck Maarten Oostende 1981
564 De Nys Viviane Oostende 1949
19 De Petter Ronny Wenduine 1961
169 De Schacht Raf Oostende 1958
20 De Volder Filip Middelkerke 1969
97 De Wael Christophe Erembodegem 1975
133 Debacker Curd Bredene 1972
98 Decaestecker Luc Diksmuide 1955
21 Decat Jan Adinkerke 1976
99 Deceuninck Tonny Oostende 1985
134 Deceuninck Andy Oostende 1981
172 Deceuninck Tonny Oostende 1985
826 Deckers Bénédicte Oostende 1977
135 Declerck Franky Oostende 1958
511 Declerck Christine Gistel 1951
175 Declercq Frederik Oostende 1990
22 Decloedt Steve Westkerke 1978
512 Decloedt Peggy Oudenburg 1974
802 Decloedt Nio Westkerke 2009
218 Decock Ronny Oostende 1955
100 Decorte Kevin Oostkamp 1983
23 Decoster Patrick Izegem 1960
101 Deferme Bart Diksmuide 1980
24 Defruyt Ronald Zedelgem 1948
25 Dekeyser Brecht Oostende 1982
554 Dekeyser Brenda Oostende 1974
26 Delcour Eddy Oostende 1945
565 Deleu Claudine Oostende 1970
192 Demaegdt Georges Oostende 1946
513 Demeulemeester Jill Oostende 1978